Nejnovější zprávy z Tenšin dódžó

V posledních dnech se toho u nás událo hodně, proto jen stručně.

V prvních červnových dnech (2. – 3. 6.) se po dvacáté konala stáž džódó ve Würzburgu. Na ní vyrazila tentokrát jenom Katka z našeho dódžó. A prý se jí tam líbilo. O týden později (9. – 10. 6.) se jednak Holger účastnil stáže aikidó v Praze a trojice džódistů se do hlavního města vydala na jednodenní cvičení džódó (10. 6.). Džódó bylo tentokrát určené pouze pro déle cvičící, ale už za méně než měsíc si s námi mohou zacvičit zájemci bez zkušeností s džódó na zlínském letním gaššuku.

Téměř po celé léto budou probíhat tréninky. Rozpis už je k dispozici v dódžó, zanedlouho ho zveřejníme i zde.

V sobotu 9. 6. proběhlo v Tenšin dódžó cvičení pro děti s páskováním. Akce se účastnilo 14 dětí ze skupiny mladších a starších školáků. Všichni malí kandidáti uspěli a dostali nový barevný pásek. Pro ty, kteří nemohli přijít, ještě uspořádáme páskování na některém z běžných tréninků do konce června.

Do konce června je už tradičně možné zapsat děti na další školní rok za výhodnějších podmínek, než to bude po prázdninách. Zastavte se u nás, pokud víte, že budete chtít cvičit.

Tento týden v sobotu a v neděli se v dódžó uskuteční další ze seminářů iaidó, který povede V. Hyndrák, 5. dan. Přijďte si zacvičit, nebo nakoukněte.

ikonka-150x150empty

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *