Podzimní nábor a pravidelné cvičení

V pondělí 3. 9. 2018 začne nový školní rok a s ním i pravidelné cvičení bojových umění v Tenšin dódžó. Vedle tréninků v běžném režimu pořádáme nábor nových členů do všech skupin. Věnujeme se aikidó, iaidó, džódó a  naginata. Tréninky probíhají ve Zlíně na adrese Jateční 523 (budova PLECA, 1. patro) v těchto kategoriích a časech:

  • aikidó přípravka (předškoláci, děti od 4 let): středa 16.20
  • aikidó děti I (mladší školáci od 6 či 7 let): pondělí a čtvrtek 16.20
  • aikidó děti II (starší školáci od 9 či 10 let): pondělí a středa 17.40
  • aikidó mládež od 14 let a dospělí: pondělí 19.00, úterý a čtvrtek 18.00
  • iaidó mládež a dospělí: úterý a čtvrtek od 19.20
  • džódó mládež a dospělí: středa od 19.00, k tomu další nepravidelné tréninky
  • naginata informace o časech cvičení na dotaz

Aikidó je obranné umění, iaidó je forma japonského šermu, džódó je cvičení s holí, mečem a dalšími zbraněmi (ken, tandžó, kusarigama, džutte) a naginata je typ japonské dřevcové zbraně (“halapartna”).

Cvičení je otevřené pro každého, věnují se mu kluci i holky, pánové i slečny a dámy. Každý může cvičení vyzkoušet, nebo se jen podívat. Můžete si zkusit jednu nebo i více disciplín a rozhodnout se, zda je cvičení u nás dostatečně zajímavé. Přijďte. První trénink nebo i dva jsou zdarma pro nové zájemce. Nepotřebujete ani vybavení ani nějaké výjimečné znalosti či tělesné dispozice. To první si časem pořídíte (třeba u nás), na tom ostatním budeme pracovat společně.

Přesné informace o platbách za tréninky získáte přímo v dódžó, poplatky se liší podle věku, disciplíny a doby, kterou si předplatíte. V dětských kategoriích je třeba platit alespoň na jeden měsíc, dospělí mohou platit i jednotlivé tréninky. Nejvýhodnější pro naše členy i pro nás je platba na 10 měsíců dopředu, potom vychází měsíční náklady na 400 – 500 Kč na osobu. Pokud byste měli cvičení málo, můžete se účastnit stáží a soustředění v našem dódžó, v dalším českých nebo zahraničních klubech.

Další informace získáte před každým cvičením přímo na výše uvedené adrese nebo na tel. 608 953 743 (nevolejte během tréninků, prosím).

kaiten-repre

iai-lukas

holky

jutte-cross

naginata-1200x514

001

004

rei

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *